Cosmic Fog Likit Satın AL

Cosmic Fog Likit Çeşitleri

Cosmic Fog 60ML Likit Ürün Açıklamaları :

Cosmic Fog Likitleri
Cosmic Fog Buharı, Güneşli Orange County, California'da Kuruldu. Cosmic Fog Likit Misyonu: Vaping Dünyasının Şimdiye Kadar Gördüğü En Özgün, En İyi Test Edilmiş, en Yüksek Kalitede Sıvıların Hazırlanması. Cosmic Fog Likit Her Damak Tadına Uygun Her Kullanıcıya Yeni ve Heyecan Verici Bir Deneyim Sunmaya Kendini Adamıştır. Cosmic Fog Likit Buharı'nın Sıvıları Yaratma İnancı, İstisnai Olduğu ve Bütün Güne Ait Bir Yağış Olduğu Düşünülür.

Cosmic Fog Likiti Koleksiyonu şunları içerir: sonrise, chill'd tobacco, the checker, sonset, milk honey, chewberry, kryp, ve en yeni lezzet avrupa. Yaratılan lezzetler, çocukluk lezzetlerini anımsatarak nostaljiktir. cosmic fogta şişeleri üzerindeki en güzel logo tasarımlarından birine, dikkatle el yapımı lezzetlere ve olağanüstü müşteri hizmetlerine sahiptir. Damak tadınızı, cosmic fog Buharı'ndan çıkan ağızda sulandıran Sıvılara uygulayın ve o zaman bu aromaları arasında bir gezintiye çıkın, aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

Cosmic fog likit size California'dan geliyor. Mutfak deneyimini kullanarak likitlerini üretmek için kullanan Cosmic Fog, vape sektöründe en özgün, en iyi test edilmiş ve en kaliteli Sıvıları yaratma misyonuyla yola çıktı. Bu nedenle tatların zaman açısından test edilmesini sağlamak için lezzetlerinin geliştirilmesi ve test edilmesinde ortalama 7 - 10 ay harcıyorlar. cosmic fog, ürünlerinin son kullanıcılar için layıkıyla üretilen, geliştirilen ve bütün gün süren olağanüstü bir vape olarak bırakıldığı fikrine dayanır. cosmic fog ayrıca Lost Fog ve Liquid State gibi diğer tanınmış markaları da üretmektedir.

Özellikler:

Şişe ebadı: 60mL (mililitre)

VG / PG: 70/30

Cosmic Fog Likit Fiyat

Sonrise

Dondurulmuş bir Hawai içeceği eşsiz alışkanlığı sizi Big Island'ta güneş batmış bir sabaha götürür. Tatlı ve lezzetli tutku meyvesi pürüzsüz, egzotik kivi ve anan ile harmanlanmıştır. Tek yapmanız gereken, bunun gün boyu yeni meyve kabuğunuz olacağını bilmektir. Güneşin geri gelene kadar tüm gizli tatları aramana izin verir.

Chewberry

Çiğnemek! Çwberry, çilek, tatlı tutku meyvesi ve tropik zevklerin gizli karışımı olan açıklanamayan sulu bir lokanta. Tüm bu lezzet, sizi daha çok şey için yalvaracak bırakacak hoş bir chewy şekerlemesine doldurdu. Tatlı dişinizin çilek tarafından doldurulması Chewberry'in garantisidir.

Özellikler:

Şişe ebadı: 60mL (mililitre)

VG / PG: 70/30

Cosmic Fog Likit inceleme

Kryp

Cosmic fog Buharlarının orijinal klasik şeker tadları. Hayatınızı kurtarmak için koyamayacağınız bir kendir, Kryp'i kendi adına gerçek yapar. En sevdiğiniz şekerle eşleşen güzel kavun eşliğinde tatlı ve ferahlatıcı bir karışım, bir şişe suyunu şişe yok olana kadar vaplamayı bırakmayacağınız kadar iyi yapar.

Sonset

Vücudunuzu ve ruhunuzu bahar zamanı Fiji günbatımına taşıyabilen bir damak. Bir Japon Nashi armut püresi ile başladık ve Fransız ilhamından bir Crème brûlée ile harmanladık. Yakından korunan tarif, daha sonra yumuşak tuzlu karamelin cömert bir kısmı ile doldurulur.

Özellikler:

Şişe ebadı: 60mL (mililitre)

VG / PG: 70/30

Cosmic Fog Likit Çeşitleri

Milk Honey

Gözlerinizi kapatın ve havadan hafif bir damar düşünün. Gözün görebileceği kadar kabarık bataklık mallow alanları görüyorsunuz. Gökyüzü açılır ve tatlı süt yağmur yağar. Zengin balın kusursuz notasının hepsini kapatabilmeniz için gözlerinizi zamanla açın. Süt ve bal arazisi.

The Shocker

Tropikal meyvelerden oluşan mükemmel bir karmaşıkta bir araya getirilen Tatlı Çilekler, narenciye limonata'nın damak zevkinize göre dans etmesini sağlayan şok edici patlaması için sizi zamanında çizer. İster serin ya da sadece rahatlatıcı yaz günlerini hatırlamak istersiniz. Şok edici, dünya çapındaki yayınlar için şarttır.


Özellikler:

Şişe ebadı: 60mL (mililitre)

VG / PG: 70/30

Cosmic Fog Likit Kullananlar

Tropic Splash

Bahçeden Taze dilimlenmiş ananaslar ve narin passionfruit, sulu portakallarla ve gizli bir ada meyvesi karışımı ile nihai tropik meyvelerden likit oluşturmak için harmanlanır. Çizgileri atlayın, PLATNIUM sınıfında bir Karayip adasında seyahat ediyorsunuz.

Chill'd Tobacco

Chill'd Tobacco, mükemmellik dünyasına bir maceradır. Dünyanın en nazik yaprak kanatlılarından bazılarını taze nane nevresimi ile harmanladık. zengin çikolatanın derin yumuşak notaları nefesle ağzına sığar, yakında unutmayacağınız kalıcı bir izlenim bırakır.

Özellikler:

Şişe ebadı: 60mL (mililitre)

VG / PG: 70/30

Sour Melon

Olgun karpuz meyvesinin lezzeti tatlı ve sulu karışımı ile tatlı bir şekerleme serpiştirir. Asla fazla tatlı ve asla fazla ekşi değildir. SOUR MELON, gün boyu bütün bir keyifle için yeni PLATINUM standardını belirledi.

Berry Trio

Kırmızı, beyaz ve gold rengi Ahududuların mükemmel karışımı, eski tatlı Yaban mersini meyvesinin etkili dokunuşuyla son sulu karışım oluşturur. üzerine Çilek meyvesi serpiştir. ve BERRY TRIO Platin madalyasını aldı.